Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 4-СТАЕН
град София, Лозенец
1 200 €
2 347.00 лв.

(8.57 €, 16.76 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 21:59 на 3 май, 2026 год.
Обявата е посетена 512 пъти.
Площ:
140 m2
Етаж:
4-ти от 5
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Просторен апартамент с 3 спални и ГАРАЖ кв. Хладилника - р-н. Лозенец.

Предлагам под наем светъл и просторен четиристаен апартамент (140 кв.м чиста площ), разположен на тихата ул. Страцин .

Жилището е след освежителен ремонт, с нови мебели в спалните и напълно обновени две бани.

Основни характеристики:

Разпределение: Изключително функционално - просторна дневна с трапезария (40 кв.м):
- напълно отделена кухня:
- три самостоятелни спални:
- голямо антре:
- три тераси:
- две бани с тоалетни + бойлери към всяка баня:

Удобства: отопление на ТЕЦ + климатик.

Сграда: Стабилна, изцяло санирана тухлена кооперация (1996 г.) с поддържани общи части.

Паркиране: Включен подземен гараж в цената.

Локация: Районът съчетава спокойствие и отлична комуникативност: 300 м от Южен парк; В непосредствена близост до Болница Лозенец и Paradise Center; Бърз достъп до метростанция Витоша и бул. Черни връх .

Важна информация: Апартаментът е разположен на 4-ти етаж от общо 5. Сградата не разполага с асансьор.

Имотът е идеален за хора, които търсят реални квадратури и комфорт в утвърдена градска среда.

Месечен наем: 1200 евро (с включен гараж) Свободен за наемане от: 03.06.2026 г.
Особености
Обзаведен
С гараж
Лукс
Климатик
За контакт:
0899069272

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЖИЛИЩЕН ЕКСПЕРТ
0895748503
ЖИЛИЩЕН ЕКСПЕРТ logo
В imot.bg от 2025 г.
dlambov83.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк Люлин, бл 501, вх.А, ап.3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град София, Лозенец
Обява: 2e177783476132879

1 200 €
2 347.00 лв.
История на цената
(8.57 €, 16.76 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лозенец

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност